Taşeron klonlar

YAPAY KAVRAMI GELECEKTE İNSAN YAŞAMINDA KENDİNE YER BULACAK MI BİLEMEM? ANCAK, TAŞERON KLONLARIN TÜM İNSANLIĞI YERLE BİR EDECEĞİ KESİN!

Binlerce yıl önce başlayan müdahale günümüze kadar gelmiş ve halen devam etmektedir. Bugün son durumumuz tabiri caizse tavuğun suyu ama daha zeki olacak şekilde evrildi. Bu konuda herhangi bir açıklama bulunmamakla birlikte, bilgi edinmek için herhangi bir şey yapmak gerekli değildir. Bu durumu öğrenmemiz için telepatik yeteneğimiz yeter!
Evet, klon olduğumuz doğru.
Üzerine düşünen birçok insanın inandığı üst akıl olarak adlandırılan dünyayı yönetenler de klonlardır.
Bugün bu müdahaleye “Taşeron klon insan” olarak devam ediyoruz. İnsan olarak yarın ne olacağımız veya hangi yönde gelişeceğimiz hakkında hiçbir bilgimiz yok. Çünkü klonlamamız ve klonlanmış deneylerimiz devam ediyor. Çok uzun sürmedi, insan klonlamanın duyurusu yakın gelecekte bir yerlerde, sürpriz olmayacak bir sonuçla bekliyor!
Dünyada pek çok şirketin DNA üzerine yaptığı çalışmalarla şu anda klonlamanın ne derece ulaştığını bilmiyoruz, ancak dünya dışı varlıkların üzerimizdeki çalışmalarının kademeli olarak ortaya çıkması, eski türler hakkında bilimsel çalışmaların ortaya koyduğu bilgilerin sonuçları, bilmediğimiz birçok konuya açıklık getirmeyi başarmış görünüyor. .
Özellikle Çin ve Avustralya başta olmak üzere birçok türün klonlanması ve bazılarının hala hayatta olması, “taşeron klon insan”ın bu konudaki klonlama çabalarının gerçekliğini gözler önüne sermektedir.
Artık birçok hastanede canlı organların üretilmesi, klonlamanın görünmeyen tarafını sunuyor. Çünkü canlı organ üretmek de klonlamadır. Burada resmi olarak bir hastane tarafından sağlık müdahalesi olarak adlandırılmak, “insan” yaşamı diyerek tüm etik değerleri ortadan kaldırmaktadır.
“Pandora’nın Kutusu” insanlar için açıldı. Yakında bütünlükleri ile klonlandıklarımız ortaya çıkacak, binlerce yıldır bildiğimiz tüm inançlarımız yıkılacak ve en önemlisi “Allah” korkusu ya da güvencesi yıkılacaktır.
Konu genetik olarak düşünülse de esas olan DNA üzerinden klonlanmış olmamızdır.
Sonuçta; “Yapay” kavramı gelecekte insan yaşamında yer bulur mu bilmiyorum? Görebildiğim kadarıyla, binlerce yıl önce tanrı kavramını bize bir öğreti olarak sunanlara karşı, bugün klonlayarak yeni bir canlıya hayat veriyor olmamız ne büyük bir tezat!